Укр / 

Сировина

ЗАПОРУКОЮ ВИРОБНИЦТВА ЯКІСНОЇ ПРОДУКЦІЇ Є ЯКІСНА СИРОВИНА, ЯКУ МОЖНА ОТРИМАТИ ВІД ЗДОРОВИХ, ВИГОДУВАНИХ НА СПЕЦІАЛЬНИХ РАЦІОНАХ ТВАРИН.

Наше підприємство співпрацює з високими професіоналами з різних регіонів України, але орієнтуючись на сусідні області Вінницьку, Дніпропетровську, Київську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Черкаську.             

В 2012 році на ТДВ "М'ясокомбінат "Ятрань" введено в експлуатацію новий м'ясожировий цех (первинної переробки сировини), який був побудований за проектом та під керівництвом європейської фірми, з урахуванням сучасних технологій та вимог європейських стандартів до виробництва м'яса.  До складу входять – окремо розташовані лінії переробки великої рогатої худоби і переробки свиней. Технологічний процес відповідає вимогам належної виробничої практики (GMP), розташування виробничих, побутових та санітарних приміщень дозволяє здійснення  належної  гігієнічної практики (GHP).  Цех   оснащений сучасним технологічним обладнанням,польського виробництва, якісною системою вентиляції, камерами охолодження продукції. Процес  заготівлі тварин, виробництва  та зберігання м'яса  проводиться під контролем  уповноважених лікарів ветеринарної  медицини.

На підприємстві діє атестована лабораторія, що включає в себе окремі підрозділи бактеріологічного, хімічного та радіологічного контролю, де кваліфікованими спеціалістами проводиться перевірка відповідності нормативним вимогам як сировини так і напівфабрикатів, ковбасних виробів, що виготовлюються на підприємстві.

Також сировина тваринного походження  та готова продукція, згідно Програми державного ветеринарного контролю, періодично досліджується за показниками безпеки(важкі метали, пестициди,антибіотики, афлатоксин В1, гормони, діоксини, заборонені вет.препарати) в незалежних лабораторіях ветеринарної медицини.

Сертифіковане виробництво по стандартам якості і безпечності, атестована лабораторія ось головні передумови контролю випуску якісної та безпечної м'ясної продукції.